Defnelia Olive Ixir “RESTART” Kampında

Pozitif yaş alma lideri ve Restart kurucusu Pınar Özdemir Hotiç’in özenle tasarladığı ve organizasyonunu üstlendiği wellbeing kampının 3.sü Hilton Dalaman’da gerçekleşti. Sağlıklı yaşam konusunda bilgi kirliliğinden sıyrılmak, doğru yerden başlamayı sağlamak amacıyla sağlıklı yaşamın önde gelen hekim , uzman isimlerini ve markalarını bir araya Restart “İçten Dışa En İyi Sen” kampı yine harika deneyimlerle gerçekleşti.

Sağlıklı yaşamın bir parçası olan yüksek polifenollü Defnelia Olive Ixir zeytinyağı kampa katılan değerli katılımcılar tarafından oldukça ilgi gördü.

Sağlıklı yaşamın güvenilir uzmanları ile ruh, beden ve zihne ait özel bilgilerin paylaşıldığı kampın destekçi markaları arasında yer alan Defnelia Olive Ixir’in kurucusu aynı zamanda HAUS Yönetim Kurulu Üyesi Özden Gözlüklü Saka katılımcılara yüksek polifenollü zeytinyağının faydalarını, üretim süreçlerini, HAUS Phenolive serisi ile üretimin diğer serilere olan farkını anlattı. Tadım etkinliği de yapan katılımcılar Defnelia Olive Ixir’e oldukça ilgi gösterdi.

Bütüncül sağlığa yönelik konuşmalar, Mindful yürüyüşleri, direct dynamic metodu ve dişil enerji aktivasyon seansları, skincare masterclass ve spa deneyimi ile zengileşen kampın yaratıcısı Pınar Özdemir Hotiç kampı değerlendirirken “bildiğimiz bilgilerin yerine yenilerini koymak, seçeneklerimiz olduğunu farketmek ve tabi ki paylaşmak, paylaşırken öğrenmek, büyümek, birbirimize tutunmak ve yukarı çekebilmek çok kıymetliydi. İçten dışa sağlıklı ve iyi hissettiğimiz, çok özel konuşmalar, workshoplar ve samimi deneyimlerle dolu geçirdiğimiz 3 günün katılımcılarımızın hayat kitabındaki yeni bölümün ilk sayfasını nasıl şekillendireceğini merak ediyorum. Geriye dönüp başlangıcı değiştiremeyiz ama doğru yerden başlayıp hikayenin sonunu değiştirebiliriz” açıklamalarında bulundu.

Kurucu Özden Gözlüklü Saka